12345678910
İlginizi Çekebilir
Creavit Banyo Dolapları Creavit Banyo Dolapları
Bu Yazı Sitemize 18 Eylül 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Küvetteki su sıcaklığını gösteren çiçek tıpa Küvetteki su sıcaklığını gösteren çiçe...
Bu Yazı Sitemize 08 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Ayaklı Sifon Ayaklı Sifon
Bu Yazı Sitemize 04 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
                    Banyo Dolapları ve Duş Kabinleri

Günümüzde banyo dolapları ve duşakabin modelleri seçenekleri oldukça artmış durumda. Bu artışa paralel olarak duşakabin ve  banyo dolabı fiyatları da farklılık göstermektedir.

Kozmetik ürünleriniz, havlularınız gibi hijyen gerektiren banyoda kullandığınız meteryalleri koyabilmek için banyolardaki dolapların önemi çok büyüktür. Hele ki banyonun küçük olması durumunda yaşanan sıkıntılar çok fazladır.

http://banyomodelleri.com/resimler/banyo-dolaplari.jpg

Banyo dolabını seçereken kullanılan malzemenin kalitesi de bir hayli önemlidir. Cilt sağlığınız tehlikeye sokulmaması adına cam, plastik veya metal malzemeler kullanılmalıdır. Banyo dolaplarında kapladığı alan, malzeme, işçilik tasarım gibi şeler fiyatlarını değiştrebiliyor.Kalitesiyle doğru orantılı yükselen fiyatlar, dolap üzerindeki dekoratif öğelerle bu oranı daha da yükseltiyor.

http://banyomodelleri.com/resimler/banyo-dolaplari02.jpghttp://banyomodelleri.com/resimler/dus-kabinleri.jpg

Duşakabin modelleri

Banyonun alanına göre dolap ve sığıyorsa küvet yerletirilebiliyor ama küvetin sığmadığı durumlarda duşakabin devreye giriyor. Farklı boyutlara sahip olan duşakabinler alanda küvete nazaran daha az yer kapladığından mobilyalara daha geniş yer ayırılabiliyor.

Duşakabin fiyatları hızla gelişen ve çoğalan firmalar sayesinde bütçeye uygun olabiliyor. Bu biraz da tercih ettiğiniz ekipmalara bağlı. Duşakabin alternatifleri çoğaldıkça fiyatlarda yükseliyor.

Sık duş alan ve geniş bir aileye sahip iseniz tercihiniz duşakabinden yana olacaktır. Hijyenik, ekonomik, kuru zemin sağlayan duşakabinler farklı tasarımlarıyla göz alıyor. Modern yaşamda küvete nazaran duşakabinlerin tercihi bir hayli yüksektir. Ayrıca duşakabinlerdeki farklı renklerlede banyonuzda uyumu yakayabilirsiniz.

Etiketler : , , , , , ,


4 Yorum yapılmış "Banyo Dolapları ve Duş Kabinleri"


 1. hale demişki 13 Ekim 10 12:28 

  merhaba mutfak ve banyomu yenilemeyi düşünüyorum modern mutfak ve banyo dolapları modellerini araştırıyorum benimde bu alanlarım dar olduğu için beyaz rengi düşünüyorum.alternanif modelleri ve fiyatları konusunda nerden bilgi sahibi olabilirim?

 2. Editor1 demişki 14 Ekim 10 21:06 

  Sitemiz sadece Tanıtım amaçlıdır. Beğendiğiniz model varsa sitemizde resmini kullanarak bu işi yapanlara yaptırtabilirsiniz.

  İyi günler..

 3. MUSTAFA DOĞAN demişki 13 Nisan 11 10:34 

  merhaba mutfak ve banyomu yenilemeyi düşünüyorum modern mutfak ve banyo dolapları modellerini araştırıyorum benimde bu alanlarım dar olduğu için beyaz rengi düşünüyorum.alternanif modelleri ve fiyatları konusunda nerden bilgi sahibi olabilirim?

 4. emre aydın demişki 25 Kasım 11 14:59 

  satılmadıktan sonra ne diye resim koyuyorsunuz o zaman belki resimdeki gibi olmucsk yapılan

Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
Yandaki kutuda gördüğünüz kodu yazınız
Anti-spam image