12345678910
İlginizi Çekebilir
Balık Şeklinde Tıpa Balık Şeklinde Tıpa
Bu Yazı Sitemize 04 Temmuz 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Banyo Dolabı Maun Banyo Dolabı Maun
Bu Yazı Sitemize 16 Ocak 2011 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Vanucci Banyo Modelleri Vanucci Banyo Modelleri
Bu Yazı Sitemize 24 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız

--- Sponsorlu Bağlantılar ---

                    Creavit Banyo Dolapları

Bu konuda creavit banyo dolapları hakkında bilgiler ileteceğiz.. Banyoları oldukça uzun bir süredir tasarımın sınırsızlığı ile buluşturan Creavit, yeni çalışması Selin ile bu mekanı daha nice sürprizler ile donatacağının da haberini veriyor. Özellikle kullanışlı lavabo seçenekleri, estetik armatürler ve tasarrufu seven klozetler ile öne çıkan Selin; hijyeni de ön plana alan bir formda şekillendirilmiş.

http://banyomodelleri.com/resimler/ornek1217466961752062.jpg

Creavit Banyo Dolapları

İsmini temiz su birikintilerinden alan Selin banyo takımı, geniş bir ürün yelpazesi sunmayı başarıyor. Tam ve yarım ayak kombinasyonlu 60 ve 65 cm boyutlarında iki farklı lavabo içeren serinin, 60 cm yarım tezgah altı lavabo ve 65, 80 ve 100 cm dolap uyumlu etajerli lavabo alternatifleri bulunuyor. Tekil olarak kullanılabilen asma klozet ve boy rezervuarla da kombine edilebilen duvara dayalı (back to wall) klozetler, değişkenlik gösteren banyolar için çözümler sunuyor.

http://banyomodelleri.com/resimler/creavit21918202.jpg

Creavit Banyo Dolabı

Modern banyolardaki dekoratif görüntü ve temizlikteki pratiklik açısından tercih sebebi haline gelen asma klozetler de takımdaki yerini almış. Ayaklı ve asma bideler, Selin’i tamamlayan diğer unsurları meydana getiriyor. Etajerli lavabo; Creavit Gold ve Kristal banyo mobilyaları ile ayaklı lavabo ise boy dolabı çeşitleriyle kombine edilebiliyor. Lavaboların şıklığını tamamlayan Creavit armatür serileri de ergonominin sadelikle iç içe geçişini gözler önüne seriyor.

http://banyomodelleri.com/resimler/136137011857045.jpg

Creavit Banyo Dolapları

Etiketler : , , , , , ,Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
Yandaki kutuda gördüğünüz kodu yazınız
Anti-spam image