12345678910
İlginizi Çekebilir
Banyolar için Akılcı Çözümler Banyolar için Akılcı Çözümler
Bu Yazı Sitemize 21 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Prefabrik Havuz Prefabrik Havuz
Bu Yazı Sitemize 17 Ekim 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Banyo Modelleri 3 Banyo Modelleri 3
Bu Yazı Sitemize 06 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
                    Koçtaş Banyo Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Mobilya ve ev eşyalarında en popüler firmalardan olan Koçtaş birbirinden güzel banyo dolapları ile müşterileri ile buluşuyor. 2012 modasına uygun ve gösterişli dolap modelleriyle yüzlerce kişiyi içerisinde çeken koçtaş bu senenin en çok satış yapan firmaları arasına girdi.

Koçtaş her eve uygun olarak hazırladığı banyo dolaplarının birçok çeşidi bulunuyor. Yüzlerce farklı tasarımın tamamına ise tek bir koçtaş bayiinden ulaşmak mümkün… Koçtaş’ın harika banyo dolapları tasarımlarını siz ziyaretçilerimiz için bulduk ve detaylarıyla birlikte konumuzda sizlere sunuyoruz. Koçtaş banyo modeller;

1- Abana Banyo Dolabı Modeli: Koçtaş’ın en iyi modellerinden olan bu tasarım hem duvara monte edilebiliyor hem de eve şık bir görünüm katıyor. Çok yönlü dolaplarıyla da banyonuza pratiklik getiriyor. Fiyatı ise 1649 TL ‘dir.

2- İdil Banyo Dolabı Modeli:  Bu banyo modeli farklı desenlemesi ve şık görüntüsüyle birçok kişinin dikatini çekiyor. Farklı lavabo tasarımı ve siyah rengi dekorasyonda büyük bir rol oynuyor. Fiyatı ise 1615 TL’dir.

3- Orka Yedisu Banyo Dolabı Modelleri: Çok yönlü kullanılabilen geniş dolapları ve duvara monte edilebilen özelliği sayesinde çok kullanışlıdır. Fiyatı ise sadece 354 TL’dir.

Etiketler : , ,


1 Yorum yapılmış "Koçtaş Banyo Dolabı Modelleri ve Fiyatları"


  1. Jiwon demişki 08 Temmuz 13 21:09 

    ali diyor ki:kardeşim uğraşıyonuz madem bişe yapacaksanız adam gibi yapın fiaplayrını falan gf6remiyoruz beğndiğimiz fcrfcnfcn fiyatalrını gf6remiyoruz dfczeltinde ona gf6re bizde ne yaptığımızı gf6relim

Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
Yandaki kutuda gördüğünüz kodu yazınız
Anti-spam image