12345678910
İlginizi Çekebilir
Estetik Mutfaklar ve Banyolar Estetik Mutfaklar ve Banyolar
Bu Yazı Sitemize 29 Ağustos 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Banyo Dolapları Fiyatları ve Duşakabin Banyo Dolapları Fiyatları ve Duşakabin...
Bu Yazı Sitemize 14 Ekim 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Tekne şeklinde ilginç küvet Tekne şeklinde ilginç küvet
Bu Yazı Sitemize 21 Haziran 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
                    Vitra Banyo Modelleri

Vitra firması evlerimiz için tasarladığı estetik banyo serisi yeni temalar eklenerek koleksiyon zenginliği sağlanmıştır.

VitrA firmasının günümüz trendlerini banyolara taşıyan koleksiyonu olan VitrA Rezidans Banyo Serisi; alışılmışın dışına çıkma, bireyi doğru noktada yakalama ve kendisini ifade edişine yardımcı olma gibi kavramları da barındıran bir tasarım anlayışı ile şekillendirilmiş. Farklı temalarla banyoyu yorumlayan seri; farklı yaş gruplarına, beğenilere ve tarzlara seslenebilme yeteneği ile de oldukça beğeni topluyor.

Ekolojik ve Botanik teması; doğanın göz okşayan renklerini ve hayatı temsil eden biçimleri, iç mekana ulaştırıyor. Bu tema içinde yer alan Florist; siyah-beyaz kombinasyonu ya da stilize çiçek motiflerinin yanı sıra; turkuaz, mürdüm veya kırmızının çarpıcı tonları ile dans eden çiçekleri betimliyor. Seride 30×60, 15×60 ya da 3×60 cm ölçülerindeki seramik bordürler ile 8×60 cm ebatta, kumlama tekniği ile çalışılmış, fon renklerine uyumlu cam bordürler bulunuyor.

Nostalji teması; danteller ve Hollywood yıldızları gibi, duvarlarda görmeye alışık olmadığımız yansımalarla, geçmişe bir yolculuk düzenliyor. Bu seride yer alan Stars modeli; eski filmlerden siyah-beyaz karelerin, cam ve seramik bordürlere ansıtılması ile hayata geçiriliyor. Liz Taylor, Marilyn Monroe gibi efsanevi Hollywood yıldızları, bu tasarımlarla dekorasyonun odak noktası haline geliyor. Seri; 30×60 cm ebadında siyah ve beyaz modern desenli fonlarla tamamlanıyor.

Hi-Tech temasında ise soğuk renklerin sadeliği ile yüksek teknolojinin baş döndüren cazibesi bir araya getirilmiş. Temada yer alan Futuro, metalik yansımalar üzerine kurgulanan bir çalışma 30×60 cm. ebadındaki cam karolar, modern alanların kurgulanmasında önemli rol üstleniyor. Vizon ya da gir-mavi gibi metalik tonların optik grafiklerle uyarlanması, istenen görsel etkinin yakalanmasını sağlıyor.

Etiketler :


1 Yorum yapılmış "Vitra Banyo Modelleri"


  1. gülay demişki 11 Mart 11 16:52 

    Sade ve çok şık aynı zamanda huzurlu…

Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
Yandaki kutuda gördüğünüz kodu yazınız
Anti-spam image