12345678910
İlginizi Çekebilir
Banyo Dolabı Sade ve Şık Bir Tasarım Banyo Dolabı Sade ve Şık Bir Tasarım...
Bu Yazı Sitemize 17 Ocak 2011 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Banyo Modeli 7 Banyo Modeli 7
Bu Yazı Sitemize 12 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız
Villeroy & Boch Aveo Banyo Villeroy & Boch Aveo Banyo
Bu Yazı Sitemize 04 Eylül 2010 tarihinde eklenmiş.
devamı için tıklayınız

--- Sponsorlu Bağlantılar ---
                    Vitra Banyo Modelleri

Vitra firması evlerimiz için tasarladığı estetik banyo serisi yeni temalar eklenerek koleksiyon zenginliği sağlanmıştır.

VitrA firmasının günümüz trendlerini banyolara taşıyan koleksiyonu olan VitrA Rezidans Banyo Serisi; alışılmışın dışına çıkma, bireyi doğru noktada yakalama ve kendisini ifade edişine yardımcı olma gibi kavramları da barındıran bir tasarım anlayışı ile şekillendirilmiş. Farklı temalarla banyoyu yorumlayan seri; farklı yaş gruplarına, beğenilere ve tarzlara seslenebilme yeteneği ile de oldukça beğeni topluyor.

Ekolojik ve Botanik teması; doğanın göz okşayan renklerini ve hayatı temsil eden biçimleri, iç mekana ulaştırıyor. Bu tema içinde yer alan Florist; siyah-beyaz kombinasyonu ya da stilize çiçek motiflerinin yanı sıra; turkuaz, mürdüm veya kırmızının çarpıcı tonları ile dans eden çiçekleri betimliyor. Seride 30×60, 15×60 ya da 3×60 cm ölçülerindeki seramik bordürler ile 8×60 cm ebatta, kumlama tekniği ile çalışılmış, fon renklerine uyumlu cam bordürler bulunuyor.

Nostalji teması; danteller ve Hollywood yıldızları gibi, duvarlarda görmeye alışık olmadığımız yansımalarla, geçmişe bir yolculuk düzenliyor. Bu seride yer alan Stars modeli; eski filmlerden siyah-beyaz karelerin, cam ve seramik bordürlere ansıtılması ile hayata geçiriliyor. Liz Taylor, Marilyn Monroe gibi efsanevi Hollywood yıldızları, bu tasarımlarla dekorasyonun odak noktası haline geliyor. Seri; 30×60 cm ebadında siyah ve beyaz modern desenli fonlarla tamamlanıyor.

Hi-Tech temasında ise soğuk renklerin sadeliği ile yüksek teknolojinin baş döndüren cazibesi bir araya getirilmiş. Temada yer alan Futuro, metalik yansımalar üzerine kurgulanan bir çalışma 30×60 cm. ebadındaki cam karolar, modern alanların kurgulanmasında önemli rol üstleniyor. Vizon ya da gir-mavi gibi metalik tonların optik grafiklerle uyarlanması, istenen görsel etkinin yakalanmasını sağlıyor.

Etiketler :


1 Yorum yapılmış "Vitra Banyo Modelleri"


  1. gülay demişki 11 Mart 11 16:52 

    Sade ve çok şık aynı zamanda huzurlu…

Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
Yandaki kutuda gördüğünüz kodu yazınız
Anti-spam image